وب سایت بزرگ لینوکس فایل | LinuxFile

وب سایت بزرگ لینوکس فایل | LinuxFile

مرجع فایل های کاربردی در سطح وب

محل لوگو

نظرسنجی سایت

" لینوکس فایل " را چگونه ارزیابی می کنید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

تکنیک فوق العاده برای فروش موفق


تکنیک فوق العاده برای فروش موفق

بســم الــلــه الــرحمــن الـــحیــم

من از ده سالگی در ڪار فروش بودم یعنی از زمانی ڪه برای گذراندن  زندگی ودرآوردن خرج کمپین تابستانه آن سال صـابون (روزامل)می فروختم ،از آن زمان به بعد مطالعات فراوانی داشتـم .ڪتاب های بسیـاری خواندم وسعی ڪردم مطالب بیشتری درباره فروش بیـاموزم .زیرامی خواستم در این ڪار موفق باشم .درست همانطور ڪه شما می خواهید .در ابتدای ڪار از خود می پرسم ((چرا بعضی فروشندگان از سایرین موفق ترند ؟))

چرا بعضی فروشندگان سریعتر پول به دست می آورندو بیشتر می فروشند؟ 

چرا موفقیت بیشتری ڪسب می ڪنند . سود های مادی بیشتری مثل اتومبیل، خانه و لباس های زیبا به دست می آورند و رضایت بیشتری از شغل خود دارند در حالی ڪه اڪثر فروشندگان موفق نیستند وعملڪرد ضعیفی دارند ؟

آن هنگام بود ڪه با قانون ۸۰/۲۰ڪه به اصل پارتو معروف است آشنا شدم .

این قانون می گوید ۲۰درصد فروشندگان ۸۰درصد فروش را انجام می دهند در نتیجه ۸۰درصد فروشندگان فقط ۲۰درصد فروش را انجام می دهند .وقتی این اصول را آموختم تصمیمی گرفتم .عهد ڪردم هر چه در توان دارم انجام دهم تا جزء آن ۲۰درصد برتر باشم وهمینطور هم شد


مبلغ قابل پرداخت 5,999 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 474

دیدگاه های کاربران (0)

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای مدیریت لینوکس فایل | LinuxFile محفوظ می باشد. کپی برداری از مطالب سایت به هر نحو، مورد رضایت ما نمی باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما